اخبار ,اخبار ورزشی,باشگاه پرسپولیس

 

اخبار ورزشی - وزیر ورزش موافقت خود را با مدیرعاملی علی پروین اعلام کرد

محمد صادق اکبری، گفت: نگاه وزیر ورزش و جوانان حمایت از ساختار باشگاه بود و او بر موافقت با تصمیمات هیأت مدیره باشگاه تاکید کرد.

وزیر ورزش و جوانان در دیدار با رییس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با تصمیمات هیأت مدیره این باشگاه و همچنین انتخاب علی پروین به عنوان مدیرعامل موافقت کرد.

به گزارش ایرنا از باشگاه پرسپولیس، محمد صادق اکبری رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس شنبه شب نشست یک ساعته ای با محمود گودرزی وزیر ورزش داشت و درباره موضوعات اخیر باشگاه پرسپولیس با وی دیدار و گفت وگو کرد.

در این نشست که نصراالله سجادی معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و احمدی مشاور وزیر نیز حضور داشتند، رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گزارشی از آخرین وضعیت باشگاه و تصمیمات اتخاذ شده را به اطلاع وزیر ورزش و جوانان رساند.

محمد صادق اکبری، گفت: نگاه وزیر ورزش و جوانان حمایت از ساختار باشگاه بود و او بر موافقت با تصمیمات هیأت مدیره باشگاه تاکید کرد.

وی ادامه داد: ما دلایل انتخاب پروین به عنوان سرپرستی باشگاه پرسپولیس را به اطلاع وزیر ورزش و جوانان رساندیم و اعلام کردیم، از آنجا که پروین از چهره های ارزشمند ورزش کشور و پرسپولیس بوده و متقبل شده اند با راهکارهای اقتصادی و جذب منابع و درآمدزایی هزینه های پرسپولیس را تا پایان فصل تأمین نمایند، در جلسه هیأت مدیره ایشان را به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب و به وزارت ورزش معرفی کردیم.

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: گودرزی بر حمایت از ساختار باشگاه و موافقت وزارت ورزش با تصمیمات هیأت مدیره تاکید کردند که جا دارد از این دیدگاه عملیاتی وزیر ورزش و جوانان بر حمایت از ساختار باشگاه پرسپولیس تقدیر و تشکر نمائیم.

اکبری افزود: ما در این نشست از دیدگاه ها و رهنمودهای گودرزی مطلع شدیم و امیدواریم باشگاه پرسپولیس از این شرایط خاص عبور کرده و تیم فوتبال پرسپولیس نیز با کسب نتایج مطلوب در جام حذفی و لیگ برتر موجبات سربلندی و شادی هواداران میلیونی پرسپولیس را فراهم نماید.

اکبری در پایان گفت: در شرایط فعلی حمایت همه جانبه اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس و پرهیز از حواشی می تواند تأثیر ویژه ای در موفقیت باشگاه و تیم داشته باشد و امیدوارم همه دوستداران پرسپولیس این موضوع مهم را در گفتار و کردار خود مد نظر قرار دهند. 

اخبار ورزشی - ایرنا

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.