وزیر صنعت ، معدن و تجارت از افزایش استقبال فعالان اقتصادی از خدمات مرکز مبادلات ارزی متقاضیان و دارندگان ارز خبر داد و گفت : فضای فیزیکی این مرکز گسترش یافته و بانک های عامل از دو به 10 بانک رسیده است.
 
مهدی غضنفری امروز در مصاحبه اختصاصی با واحد مرکزی خبر گفت : افرادی که ثبت سفارش کرده اند لازم نیست به این مرکز بیایند بلکه می توانند به شعب بانکهای عامل مراجعه کنند تا کار تخصیص ارز انجام شود و نمایندگان بانک های عامل هم در مرکز مبادلات ارزی استقرار دارند.

وی افزود : رقم مبادلات ارزی هم روند فزونی دارد و بزود پس از اینکه اولویت 3 ، 4 و 5 به نقطه قابل قبولی رسید اولویت های 6 و 7 هم در برنامه تخصیص ارز قرار می گیرد و خدمات بیشتری در آینده ارائه خواهد شد .

غضنفری گفت : قرار است صرافان  مجازهم طبق قاعده و با هماهنگی بانک مرکزی اسکناسهای ارزی برخی متقاضیان را هم متناسب با نرخ مبادله ای تامین کنند که می تواند تعداد زیادی از درخواست های خرد را پاسخ دهد و این کار هم در سامانه بانک مرکزی ثبت و نظارت خواهد شد.

وزیر صنعت ، معدن وتجارت گفت : اگر این دو خدمت هم ارائه شود به تدریج مرکز مبادلات ارزی جایگاه خود را پیدا می کند و آرامش در بازار حاکم خواهد شد ، عمده تقاضاها متوجه صرافان مجاز می شود و اقدامات تکمیلی هم بعد از ان انجام خواهد شد.

غضنفری گفت : اصل ایجاد مرکز در کارگروه مشترک دولت و مجلس شورای اسلامی تصمیم گیری شده است و نمایندگان از روز نخست در جریان این تصمیم قرار دارند و به تدریج برخی از نمایندگان از این مرکز بازدید کرده اند.

وی با بیان اینکه این تصمیم خیلی خوب است و برخی کاستی ها نیز به تدریج برطرف می شود، افزود : اطلاع رسانی ها هم درباره خدمات این مرکز بیشتر می شود .

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.